LEGO Jurassic world дає змогу побудувати легендарний Парк Юрського періоду та відчути на собі захопливі пригоди.
Збери з кубиків знамениті ворота, що ведуть до старого Парку Юрського періоду, і величезного рухомого тиранозавра. Відкривай ворота і вирушай гуляти. Відтворюй сцени і декорації зі знаменитого фільму — бункер Яна Малькольма, їдальню Джона Хаммонда і командний пункт Рея Арнольда!
Набір з 3120 елементів напевно припаде до душі шанувальникам цієї історії. У нього входять 6 мініфігурок: Джон Хаммонд, Ян Малькольм, Еллі Сеттлер, Алан Грант, Рей Арнольд і Денніс Недрі, а також мініатюрне дитинча динозавра і підставка для мініфігурок з описом тиранозавра.
У Ті-Рекса розкриваються щелепи, рухома голова, лапи, ноги і хвіст.
Модель легендарних воріт в Парк юрського періоду може відкриватися. Вона доповнена заростями джунглів і елементами язиків полум'я.
Рекомендований вік — від 16-ти років.
| Вага | 4793 г |
| Розмір пакунку |
12 x 58 x 48 см |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Страна производитель | Дания |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип конструктора | Блочный |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 61 мм |
| Длина упаковки | 191 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 141 мм |
- Цена: 18 499 ₴




Отправка с 24 мая 2026