
влевовправо
Конструктор LEGO Jurassic World Поєдинок з баріоніксом: полювання на скарби 434 деталі
- В наличии
- Код: 75935
4 599 ₴
+380 (67) 563-60-53
- +380 (66) 485-92-17
- +380 (67) 427-85-27
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зупини Денні Нідермейера й Сінджіна Прескотта, що затіяли небезпечну гру у Світі юрського періоду LEGO! Народна легенда розповідає, що в джунглях заховані скарби. У Денні та Сінджіна є мапа та стара відеокасета, за допомогою яких вони мають намір відшукати скарб. Але баріонікс думає, що вони хочуть вкрасти його рибу, і тепер невдачливі шукачі скарбів змушені ховатися в старому трейлері. Допоможи Оуену Грейді та Клер Диринг полагодити старий позашляховик. Оговтується разом із ними та їхньою собакою Редом спробуй відшукати злодіїв, які проникли на острів.
Кількість деталей- 434
- 38.2 х 7.05 х 26.2 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Страна производитель | Дания |
| Возрастная группа | От 1,5 лет |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип конструктора | Блочный |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 61 мм |
| Длина упаковки | 157 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 141 мм |
- Цена: 4 599 ₴


