Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колекційний конструктор Лего 1 989 Бетвінг (76161) серії Супер герої.
На мить вирвіться з метушливого світу і відкрийте для себе радість творчого конструювання за допомогою конструкторів LEGO для дорослих. Захоплюючі в збірці і приголомшливі для демонстрації комплекти LEGO для дорослих - відмінні подарунок для всіх, хто цікавиться створенням моделей або культурою коміксів.
- Побалуйте себе Бетвінгом LEGO DC BATMAN 1989. Якщо ви дорослий шанувальник Бетмена або ентузіаст створення моделей, ця збірна демонстраційна модель Batwing для вас.
- Знаковий стиль Batwing з фільму 1989 року Бетмен підкреслюється міцної підставкою, табличкою з іменем і 3 мініфігурки: Бетмен, Джокер і Бумбокс.
- Цей складний і корисний будівельний проект забезпечує захоплюючий і знімає напругу перерву від рутини справ - і буде мати гарний вигляд на стіні або на стенді у вас вдома або на робочому місці.
- Конструктор складається з 2363 деталей.
- Розмір в зібраному стані: 11х52х58 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Страна производитель | Дания |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип конструктора | Блочный |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 78 мм |
| Длина упаковки | 122 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 91 мм |
- Цена: 8 499 ₴



