
Lego Stranger Things The Upside Down Очень странные дела
- Под заказ
- Код: 75810
Отправка с 21 мая 202634 999 ₴
- +380 (66) 485-92-17
- +380 (67) 427-85-27
Характеристики:
Серия: Stranger Things
Возраст: от 16 лет
Количество деталей, шт: 2287
Количество фигурок: 8
Размеры (длина/высота/ширина): 58 х 48 х 9 см
Цей конструктор LEGO Stranger things включає в себе 8 відомих мініфігурок з оригінальної серії хіту Netflix: Eleven, Майк Уілер, Лукас Сінклер, Дастін Хендерсон, Вілл Байєрс, Джойс Байєрс, шеф Джим Хоппер і Демогоргон.
Будинок Байєрса оснащен ганком з меблями, вітальні, їдальні і спальнею Уїлла. У вітальні присутні справжні деталі з цієї серії, такі як алфавітна стіна з функцією освітлення, диван, журнальний столик, телефон, сокира, елемент з написом: «Ви бачили мене?» І пастка для ведмедя, щоб зловити Демогоргона.
Спальня Уілла грає центральну роль в серіалі, ця модель точно повторює її, включаючи такі деталі, як бумбокс Уілла, ліжко, стіл, настільна лампа, малюнки та постери фільмів. Їдальня включає в себе крісло, ящики для зберігання різдвяних вогнів, склеєний елемент книги правил фентезійної ігри.
Аксесуари:
- рогатка і ліхтарик Лукаса;
- рація і компас Дастіна;
- ліхтарик і рація Майка;
- кавова кружка Хоппера;
- ліхтарик Джойса і малюнок «Will the Wise»;
- вафлі Eleven.
Цей предмет колекціонування Stranger Things складається з 2287 деталей, що запаковані в 11 пакетів, тому реальний і перевернутий світ можна побудувати одночасно.
Рекомендований вік: від 16-ти років.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Страна производитель | Дания |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип конструктора | Блочный |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 72 мм |
| Длина упаковки | 262 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 191 мм |
- Цена: 34 999 ₴


