З давніх часів, з далекої-далекої галактики. . . приходить серія LEGO Star Wars. У ній втілюються в реальність усі улюблені кораблі та персонажі вашої дитини, які знайомі їй із фантастичної саги «Зоряні війни», а також нові персонажі, з якими вона раніше не була знайома. Ця тема надає численні ігрові можливості та можливості вчитися й розвиватися, будуючи потужні машини із саги «Зоряні війни». За допомогою легендарних наборів із серії LEGO Star Wars діти можуть побудувати галактику незвичайних пригод — усе залежить тільки від вашої дитини та її уяви. Кожен набір містить поради про те, як почати гру, і дає змогу годинами отримувати задоволення.
Увірвися у бій на дивовижному диверсійному всюдиході AT-ST з телесеріалу «Зоряні війни: Мандалоріан». Крутий всюдихід обладнаний усім необхідним: рухомими ногами, поворотною туреллю з кабіною, що відчиняється, і шутерами, що стріляють. До набору також входять фігурки мандалоріана, Кари Дюн і двох клатуніанських рейдерів LEGO Star Wars, щоб можна було відразу почати бій. Готовий до гри, юний мандалоріане?
Розміри в зібраному вигляді:
- Приблизні розміри всюдихода AT-ST серії LEGO Star Wars: висота — 25 см, довжина — 15 см, ширина — 13 см.
- Кількість деталей
- 540
- 38.2 х 7.05 х 26.2 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Страна производитель | Дания |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип конструктора | Блочный |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 46 мм |
| Длина упаковки | 71 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 71 мм |
- Цена: 3 499 ₴



