Кубики LEGO DUPLO познайомлять вашу дитину з захопливим світом будівництва LEGO. Ці кубики теплих, яскравих кольорів за розміром удвічі більші за звичайні кубики LEGO, і вони прекрасно підходять для маленьких ручок і все більшої уяви.
Кубики LEGO DUPLO допоможуть розбудити у вашої дитини цікавість до навчальних ігор. Ваша дитина може будувати, творити та розвиватися, оскільки для цього є стільки різноманітних можливостей. Кубики DUPLO сумісні з кубиками LEGO, тому дитина зможе використовувати свої улюблені деталі в інших наборах LEGO.
Стимулюйте дитячу уяву завдяки практичному навчанню під час гри. У наборі багато цікавих деталей і кубиків LEGO різних кольорів і форм. У ньому є автомобіль, вікна, квіти, кульки, подарунки й торт, що допоможуть розбурхати уяву, а ще – кубики з цифрами від 1 до 5. Познайомити малюка з творчим конструюванням і розвивальними іграми дуже просто: достатньо взяти кубик і почати!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Страна производитель | Дания |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип конструктора | Блочный |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 61 мм |
| Длина упаковки | 262 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 191 мм |
- Цена: 1 699 ₴



