Описание
Характеристики
Информация для заказа
Конструктор LEGO Star wars A-wing Starfighter — чудовий подарунок для справжнього шанувальника саги «Зоряні війни». Модель підійде для дорослих колекціонерів.
Винищувач оснащений поворотними лазерними гарматами та знімною кабіною, аби помістити фігурку пілота на сидіння. Розмір моделі в зібраному вигляді становить 27 х 42 х 26 см.
У комплекті:
- винищувач;
- підставка;
- фігурка пілота;
- табличка;
- інструкція.
У наборі 1672 деталі, виготовлені з якісного, барвистого пластику. Гра із конструктором LEGO розвиває дрібну моторику, логічне мислення, просторове сприйняття, уяву, увагу та пам'ять.
Рекомендовано для дорослих від 18-ти років.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Страна производитель | Дания |
| Возрастная группа | От 10 лет |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип конструктора | Блочный |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 78 мм |
| Длина упаковки | 91 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 122 мм |
- Цена: 12 990 ₴



