Описание
Характеристики
Информация для заказа
Набір LEGO NASA Space Shuttle Discovery (10283) є частиною серії збірних моделей для дорослих, що пропонують піти від повсякденного життя з експонатами, якими можна милуватися.
- Рушайте в подорож по дослідженням космосу за допомогою цього набору для дорослих LEGO NASA Space Shuttle Discovery (10283).
- Насолоджуйтесь годинами будівництва, створюючи космічний шаттл Discovery і космічний телескоп Хаббл з місії НАСА 1990 року STS-31.
- Ознайомтеся з усіма оригінальними особливостями, включаючи відкривається відсік для корисного навантаження, шасі, що забирається, що відкривається кабіну, космічний маніпулятор, а також 5 місць для екіпажу.
- Космічний телескоп ім. Хаббла LEGO оснащений рухомими сонячними панелями і люком, як і на справжньому.
- Поставляється з інструкціями в стилі журналу, які включають надихаючі деталі дизайну. Ця модель космічного човника з декількома виставковими стендами стане привабливим прикрасою будинку або офісу.
- Модель шаттла має висоту понад 21 см, довжину 54 см і завширшки 34 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Страна производитель | Дания |
| Возрастная группа | От 12 лет |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип конструктора | Блочный |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 74 мм |
| Длина упаковки | 480 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 282 мм |
- Цена: 7 499 ₴


