Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пробудіть творчий дух і насолоджуйтеся мистецтвом бонсай із цим чудовим деревом бонсай LEGO. Ця модель для збирання — чудовий спосіб наповнити свій день спокоєм і безтурботністю. Позначайте зміну сезонів, змінюючи рожеві квіти на зелене листя. Дайте волю фантазії й розміщуйте квіти, щоб зібрати свою власну унікальну прикрасу — разом із горщиком і підставкою.
Кількість деталей- 878
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Страна производитель | Дания |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Количество деталей | 186 шт |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип конструктора | Блочный |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 61 мм |
| Длина упаковки | 157 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 141 мм |
- Цена: 2 100 ₴



