Причина уцінки - трохи пошкоджена коробка.
Lego Technic Набір з мотором Power Functions 8293
Двигун з функцією інфрачервоного керування — додаткова комплектація до наборів Lego Technic. Він здатний подарувати друге життя практично будь-якому транспортному засобу серії Технік. Додай мотор до моделі свого навантажувача або позашляховика, і насолоджуйся новими функціями своєї іграшки! Комплект складається з відсіку для батарей, кабелю, вмикача з важелем, двигуна та додаткових кубиків лего. Зробіть гру з Вашими моделями ще цікавішою!
Працює від 6 батарейок LR6. Батарейки до комплекту не входять.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 48 мм |
| Довжина упаковки | 262 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 141 мм |
- Ціна: 6 999 ₴






