
влевовправо
Lego Batman Movie Пустельний бетбагі 70918
- В наявності
- Код: 70918
4 499 ₴
+380 (67) 563-60-53
- +380 (66) 485-92-17
- +380 (67) 427-85-27
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Lego Batman Movie Пустельний бетбагі 70918
Стрибай у кабіну пустельного багі Бетмена за знаменитим супергероєм! Подолай перешкоди на дорозі та вступи в бій із Капітаном Бумерангом. Повертайся від його бумерангу та відстрілюйся із шипометів. Вистрибни з багі та атакуй Бетарангами Бетмена!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 7 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 61 мм |
| Довжина упаковки | 262 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 141 мм |
- Ціна: 4 499 ₴





