Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Lego Batman Movie Битва їжею з яйцеголовим 70920
Битва їжею! Об'єднайтеся з Бетменом проти Яйцеголового та короля Спецій у цій зухвалій і конструктивній битві! Учіться від смажених яєць, якими стріляє Робот Яйцеголового, і величезного обертового вінчика. Знайди укриття, щоб захиститися від кетчупу та гірчиці, якими зі свого шутера поливає супротивників Король Спецій. Відповідай пострілами з гарпунної гармати Бетмена та перемоги цих лиходіїв, що кидаються їжею!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 7 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 62 мм |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 220 мм |
- Ціна: 4 399 ₴









