Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Lego Batman Movie Гарматне напад Харлі Квінн 70921
Стережися, Бэтгерл: Харлі Квінн збирається запустити себе в небо з гармати, встановленої в кузові її вантажівки! Ухилятися від небезпечних маневрів вантажівки, яким керує Божевільний Лоскутник! Тримайся подалі від Харлі Квінн, яка збиває ліхтарні стовпи та сміттєві баки і пролітає крізь двері будинків. Не дай Примарі Джентльмена підірвати банкомат і відповідай на його удари ударами Бэтаранга. Знайди портал переходу в Фантомний зону і відправ туди Харлі Квінн і її друзів!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 7 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 57 мм |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 260 мм |
- Ціна: 4 599 ₴









