Кубики LEGO DUPLO познайомлять вашу дитину з захопливим світом будівництва LEGO. Ці кубики теплих, яскравих кольорів за розміром удвічі більше звичайних кубиків LEGO, і вони чудово підходять для маленьких ручок і уяви, що розвивається.
Кубики LEGO DUPLO допоможуть розбудити у вашої дитини цікавість до навчальних ігор. Ваша дитина може будувати, творити та розвиватися, оскільки для цього є стільки різноманітних можливостей. Кубики DUPLO сумісні з кубиками LEGO, тому дитина зможе використовувати свої улюблені деталі й в інших наборах LEGO.
Малюкам сподобається будувати моделі всіх кольорів веселки з «Набором для веселої творчості» LEGO DUPLO, одночасно розвиваючи навички дрібної моторики та когнітивні навички. Цей набір, до якого входити 120 класичних кубиків DUPLO яскравих кольорів, стане ідеальною іграшкою для дошкільнят, допомагаючи їм проявляти фантазію під час складання своїх власних моделей і надаючи вам змогу грати та спілкуватися разом. Унікальний набір містить прості та зрозумілі інструкції зі збирання папуги, замку, повітряних куль, яблука та човна. І тільки вам вирішувати, що ще можна зібрати з деталей набору. Великі кубики LEGO DUPLO спеціально сконструйовані так, щоб бути безпечними та зручними для маленьких ручок.
Кількість деталей- 120
- 14.1 х 26.2 х 38.2 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 1,5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 30 мм |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Ширина упакування | 195 мм |
- Ціна: 6 599 ₴





