Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Lego Disney Princess Тренування Мулан 41151
Допоможи принцесі Disney Мулан знайти меч свого батька у фамільному храмі, щоб боротися, як він. Тепер вона готова до напруженої тренування: використовуй обертове опудало, щоб відточити навички володіння мечем і стрільби з катапульти. Тобі знадобиться елегантний віяло, щоб впоратися зі спекою. І не забудь нагодувати коня Хана, який чекає під квітучою вишнею. Збирай і перестраивай цей набір різними способами і створюй нові пригод з Мулан.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 51 мм |
| Довжина упаковки | 140 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 150 мм |
- Ціна: 899 ₴










