Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невеликий промо-пакетик, який є своєрідним відсиланням до фільму "LEGO BATMAN MOVIE", розповість нам про битву Бетмена з патрульним літаючим дроїдом, який, судячи з усього, робить обліт ворожої для Бетмена території. Єдина мініфігурка набору ЛЕГО 30522 - Бетмен - одягнений в традиційний чорний бойовий костюм з жовтою нагрудною емблемою і має "фірмову" чорну маску. Його противник - циліндричний літаючий робот червоного кольору, озброєний шипами і бойовими лазерами. Робот дуже рухливий і тому нашому герою доведеться докласти чималих зусиль, щоб збити його.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 7 років |
| Кількість деталей | 59 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 20 мм |
| Довжина упаковки | 178 мм |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Ширина упакування | 168 мм |
- Ціна: 550 ₴




