Lego Ninjago Порт Ниндзяго Сіті 70657
Приготуйтеся побачити комедію, хаос і драму в Порту НИНДЗЯГО Сіті (70657) THE LEGO® NINJAGO MOVIE™! Попрацюй на портовому крані і покататися на човні. Поверни вертел з індичкою в продуктовому магазині, але будь обережний: над вітриною з їжею навис Рядовий Іглобрюх. Оціни статуї в майстерні скульптора Ранми і отточи свою майстерність ніндзя в додзьо великого сенсея Дарета. Дізнайся про пригоди дослідника Ранді в залі картографії, а потім випий чашечку чаю в кафетерії, який належить йому і Мистейк. Заміни білборди, купи газовану воду в торговельному автоматі і пограй у відеоігри в ігровому автоматі з великим червоним надувною кулею на даху! Ти можеш навіть відтворити легендарну сцену з ЛЕГО НИНДЗЯГО ФІЛЬМУ, в якій Зелений ніндзя Ллойд б'ється з Гармадоном на дахах. В доках ніколи не буває нудно!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 12 років |
| Кількість деталей | 3553 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 124 мм |
| Довжина упаковки | 582 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 480 мм |
- Ціна: 20 999 ₴










