
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальне Лего 70834 Хеві-метал мотоцикл Залізної Бороди - конструктор січня 2019 року серії Муві 2.
- Включає в себе набір персонажів LEGO MOVIE 2: минифигурку Залізної Бороди, Бенні «Апокаліпсис-борг» і «Солодкий хаос», а також фігурку зірки з цеглинки, яку можна прикріпити до минифигурке.
- Трьох-колісний мотоцикл Бороди має вбудоване місце для фігурки, обертову турель з 2 регульованими стріляють гарматами, гармату для акул з защелкивающимися щелепами, вороняче гніздо і прапор, а також 3 колеса з гумовими шинами, включаючи величезне переднє колесо.
- Включає пістолет Sweet Mayhem.
- Аксесуари: роботизована рука і шолом Апокаліпсису Борга Бенні з відкидним козирком, регульовані крила Sweet Mayhem, шолом, серце і напівпрозоре-сині бустери.
- Також включає в себе складальний зварювальний бак Бенні.
- Розмір мотоцикла в зібраному стані: 17х31х19 див.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість деталей | 50 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Синій |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 58 мм |
| Довжина упаковки | 122 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 91 мм |
- Ціна: 4 199 ₴



Відправка з 24 травня 2026